Konaklama

Neden Booking Gold ?

Müşterilerimiz bizim değerlerimizdir ve onların ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılamaya çalışıp, bağlılık ve çabalarımızla onları her zaman tatmin etmeye çalışırız. Müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek ve %100 müşteri memnuniyeti için hep bir adım önde olmak bizim olmazsa olmazlarımızdır.

En İyi Fiyatlar
bookinggold.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Booking Gold , ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Hesaplı ve Lüks Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.
En Kaliteli Tesisler
Hesaplı ve Lüks Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize bütçenize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. bookinggold.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.
Kaliteli Hizmet
bookinggold, kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Hesaplı ve Lüks bir Tatil’in adresi Booking Gold en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün daha ileri taşımayı kendisine ilke edinmiştir.
Güvenli Alışveriş
Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Booking Gold ’da online rezervasyonunuzu Güvenli 3D Secure sistemi ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.