• Fethiye

Erken Rezervasyon Fethiye Otelleri

Fethiye

Doğanın En Güzel Hediyesi Fethiye

Ege ve Akdeniz’in ortasında yer ala Fethiye, güzel manzarası ve zengin tarihiyle tatilinizin dolu dolu geçmesini sağlayacak kıyılardan biri. Her şey dahil ultra otel imkanları ve balayı otelleri için % 50 indirim kazanabileceğiniz Fethiye otelleri, güzel manzarasının yanında uygun fiyatlı bir tatil fırsatı da yakalamanızı sağlayacaktır.

Fethiye’de Gezilecek Yerler

Hem günümüzdeki hali hem de milattan önceki haliyle harmanlanmış olan Fethiye, doğa, tarih ve deniziyle unutamayacağınız yerler arasında olabilir. Kıyıya vuran deniz manzarasının yanı sıra birbirinden güzel Fethiye otelleri sizleri tarihin kentinde ağırlayacaktır. Taşlarla örülü bu tarihi kentte, milat öncesinin izleriyle karşılaşırken, eğlenerek ve öğrenerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Güzel bir tekne turuyla gidebileceğiniz Kelebekler vadisi, doğanın en güzel manzarasını sunacaktır size. Ölüdeniz’den hemen sonra dağların yamaçlarında yer alan bu vadi, doğal bir huzurun içinde yer almanızı sağlayacaktır. Fethiye otelleri ile kelebekler vadisinin rüya gibi deniziyle buluşabilirsiniz.

Ölüdeniz Fethiye Kıyıları

Yeşilliğin ve denizin tonlarıyla karşılaşacağınız bu yerde, dünyanın en güzel sahil boyunu görme fırsatı sizinle olacaktır. Güzel kumsalı ve muhteşem plaj imkanlarıyla balayı otelleri için ölüdeniz plajlarına yakın seçeneklere bakabilirsiniz. Hem aileniz hem de sevdiklerinizle bu cennet gibi yerde huzurlu bir tatilin tadını çıkartın.

Kabak Koyu

Fethiye koyları arasında en çok duyduğunuz isimlerden biri Kabak koyu olabilir. Bu kadar meşhur olmasının sebebi, tertemiz deniz manzarası ve doğanın kollarında yer almasıdır. Kendinizi bir dağın üzerinden kocaman bir denizin maviliğine bakarken bulabileceğiniz kabak koyu, her şey dahil otellerin bulunduğu lokasyonlar arasında yer almaktadır.

Fethiye’de Görülmesi Gereken Adalar

Hem manzarası, hem de berrak deniziyle herkesin hayatında bir kere görmesi gereken yerlerden biri olan Fethiye uygun fiyatlı otelleri ile sizlere birçok imkan tanıyacaktır. Kelebekler vadisinden, ölüdenize uzanan adalarıyla da unutamayacağınız manzaralara, doğanın şeffaf görüntüsünü katacaktır.

On İki Adalar

Kelebekler vadisinden tekne turuyla ulaşabileceğiniz on iki adalar, denizin ortasında sizlere yolculuk boyu eşlik edecektir. Fethiye gezinizde hem tarihi hem de manzaraları görebileceğiniz on iki adalar, unutamayacağınız bir ada turu yapmanızı da sağlayacaktır.

St. Nicholas Adası

Zeytin ağaçlarının doğal manzarasıyla karşılaşacağınız St. Nicholas adası, Denizler azizi Nicholas’ın yaşadığı bir mitosa hitap etmektedir. Taşlarla örülü Fethiye adaları, sizlere dünyanın en güzel hikayelerini de sunacaktır.

Gemiler Adası

Gemiler koyu ve vadisi boyunca gezmenizi sağlayacak olan bu tatili, % 50 indirimle erken rezervasyon otelleri ile yakalayabilirsiniz. Gemiler adasından, ölüdenize uzanacak olan muhteşem koylar da kendinize özel bir an yaşatın.