Bookinggold Gizlilik Bildirim

 

Bookinggold web sayfası ziyaretiniz sırasında, siteye erişmek için kullanmış olduğunuz IP adresinizi, erişim zamanınızı ve gerekli durumlarda internet servis sağlayıcınızın adını kaydeder. Site içerisindeki etkileşim, buna bağlı olarak sitenin güncellenmesi, istatistiksel bilgilerin tutulması amacı ile ayrıca erişmiş olduğunuz donanım ve yazılım ile ilgili bilgiler toplar.

 

Bookinggold sistemine tanımladığınız şirket ve kişisel bilgileriniz kontrat şartlarında belirtilenler hariç hiçbir üçüncü şahıs ile reklam, tanıtım veya pazarlama amacıyla paylaşılmayacaktır.

 

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Bookinggold kendi içerisinde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak amacıyla verilen bilgileri kullanabilir.

 

Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece Bookinggold ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Sistemimizde tanımlamış olduğunuz şirket ve kişisel bilgilerinizi inceleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

 

Bookinggold Güvenlik

 

Kişisel ve şirket bilgileriniz, satış bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz çeşitli güvenlik teknolojileri ile koruma altına alınmıştır.

 

Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler Internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme yöntemiyle korunur.

 

Size verilen parolayı gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu bilgiyi hiç kimse ile paylaşmayın. Sizin kullanıcı adınız ve parolanız ile satın alınan uçak biletleri ve uçak bileti rezervasyonları sizin tarafınızdan yapılmış kabul edilir. Bilgisayarınızı birkaç kişi paylaşıyorsa, bir sonraki kullanıcının bilgilerinize erişmesini engellemek için çıkış’ı kullanarak oturumunuzu kapatınız.

 

www.bookinggold.com