Akrones Termal Hotel

 • Oda Sayısı: 317
 • Şehire Uzaklık: 10 km
 • Hava Limanına Uzaklık: 45 km
 • Otogara Uzaklık: 5 km

Her köşesinde tarihi eserlerin size göz kırptığı, doğuyla batıyı, kuzeyle güneyi birbirine bağlayan, termal sularıyla tam bir şifa kaynağı olan Afyonkarahisar, Akrones'le yeni bir nefes alıyor.

Yarım Pansiyon
0 - 2 Yaş arası % 100 İndirim
3 - 6 Yaş arası % 100 İndirim

Akrones Termal Hotel, Afyon merkezinde bulunmaktadır. Tesis, havaalanına 45 km, şehir merkezine 10 km, otogara 5 km uzaklıktadır.

Deniz ve Havuz Özellikleri

Tesisin açık, bayan açık, bayan kapalı, bayan termal, bay kapalı, bay termal çocuk, mix kapalı, mix termal ve kaydıraklı havuzunda keyifli günler geçirebilirsiniz.

Konsept Özellikleri

Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren tesiste konforunuz için her şey düşünülmüştür. Tesis misafirlerine özel olarak kapalı restaurant ile hizmet sunmaktadır.

Tesis Aktiviteleri

Tatiliniz boyunca bilardo, masa tenisi, bowling, dart gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Otel Hizmetleri

Otelin sunduğu masaj, Türk hamamı, buhar banyosu, sauna, fitness, güzellik salonu, solarium hizmetlerinden yararlanarak kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Oda Özellikleri

Standart odalarda bulunan TV, telefon, emanet kasa, klima konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir.

Çocuk şovları yapılır.

Çizgi film izletilir.

Oyunlar oynanır.

Açılış ve kapanış saatleri

Spa Wellnesss Randevu: 07.00-23.00
Özel Bakım Randevu: 09.00- 22.00
Fitness Center Randevu: 08.00-23.00

 

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
  • Kahvaltı (07:00 - 10:00 saatleri arasında)
  • Coffee Break (16:00 ile 17:00 saatleri arasında)
  • Akşam Yemeği(19:00 - 21:30 saatleri arasında)
  • Tüm İçecekler Ücretli

  Yarım Pansiyon: Akşam yemeğinin yanında alınacak su ve çay ücretsiz olarak verilecek olup diğer tüm içecekler ekstra ücretlendirilecektir. Sabah kahvaltısında çay, kahve ve konsantre içecekler dahildir. Sıkma meyve suları ve diğer içecekler ekstra ücretlendirilecektir.

  Balayı Çiftleri İçin

  Balayı paketi ve honeymoon suite rezervasyonları için meyve tabağı, çerez ikramı ve oda süslemesi

  Oda Özellikleri

  * Tesisin toplam 317 odası mevcuttur.

  * Deluxe Oda (Büyük Yataklı): 20-26 m² büyüklüğünde, küvetsiz, duşa kabinli, french bed odalarımızdır. Deluxe odalarda maksimum 2 yetişkin konaklayabilir. 2 ayrı yatak bulunmamakta olup , ilave yatak atılamamaktadır ve yalnızca 2 kişinin konaklayacağı büyüklüktedir.

  * Deluxe Superior odalar 32-39 m² büyüklüğünde, küvet ve duşa kabin bulunan odalarımızdır. Deluxe Superior odalarda maksimum 3 yetişkin veya 2 yetişkin ile birlikte 2 ücretsiz veya 2 ücretli çocuk konaklayabilir. Banyosu özel tasarlanmış Engelli odalarımız da bu kategori içerisinde yer almaktadır.

  * Corner Suite odalar 42-47 m² büyüklüğünde küvet, duşa kabin ve termal su bulunan odalarımızdır. French bed ve oturma grubu bulunmaktadır. Corner odalarda maksimum 2 yetişkin ile birlikte 2 ücretsiz veya 2 ücretli çocuk konaklayabilir.

  * Junior Suite odalar 42-47 m² büyüklüğünde küvet, duşa kabin ve termal su bulunan odalarımızdır. French bed ve oturma grubu bulunmaktadır. Junior odalarda maksimum 2 yetişkin ile birlikte 2 ücretsiz veya 2 ücretli çocuk konaklayabilir.

  * Family Suite odalar 56-67 m² büyüklüğünde, 2 banyolu, küvet, duşa kabin ve termal su bulunan odalarımızdır. Ebeveyn yatak odası ve salondan oluşmaktadır. Odada 1 adet french bed, 2 adet twin bed ve koltuk takımı bulunmaktadır. Family Suite odalarda maksimum 4 yetişkin konaklayabilmektedir. Ünite fiyatı geçerlidir.

  * Honeymoon Suite 68-80 m² büyüklüğünde banyosunda sauna, oda içerisinde termal küvet ve oturma grubu bulunan odalarımızdır. Maksimum 2 yetişkin konaklayabilmektedir.

  * Engelli Oda: 2 adettir. 32 m² genişliğindedir.

  * Tüm odalarda çay ve kahve setupları ücretsiz olarak verilmektedir. 

  * Deluxe ve Deluxe Superior oda dışındaki tüm odalarda Termal Su mevcuttur.

  Genel Özellikler

  * 31/12/2019 Yılbaşı Programı(3 Gecelik Paket); 31 Aralık 2019 tarihinde yılbaşı programında TAN TAŞÇI sahne alacaktır. Yılbaşı fiyatlarına TAN TAŞÇI gala programı dahildir. 31.12.2019 tarihinde gerçekleşecek olan yılbaşı gecesi akşam yemeği Kocatepe Balo Salonunda servis edilecektir. Gala programına gala yemeği ve limitsiz yerli içki dahildir. Oturma düzeni rezervasyon aşamasında belirlenecektir. Oturma düzeni Arka – Orta – Ön Masa olacak şekilde gerçekleşecektir. Gala programına 12 yaş altı çocuk katılması durumunda yetişkin ücreti geçerli olacaktır. Yılbaşı oda satışları arka, orta, ön masa olarak gerçekleştirildikten sonra misafirin yer seçimi için tesisin bilgilendirilmesi gerekmektedir. Çocuklar için yılbaşı gecesi özel büfe ve eğlenceler olacaktır. (Palyaço, mini disko, animasyon film gösterimi, yüz boyama vb.)

  2 Gecelik Balayı Paketi: Balayı (Honeymoon Suitte) 2 gece yarım pansiyon konaklama, Zengin açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği, Oda süslemesi ve Odaya VIP setup, İlk sabah odaya kahvaltı, Keyani Steakhouse’da Bir Akşam Yemeği Özel Menü (İçecekler Hariç), Kese Köpük Uygulaması Kişi Başı 1 Adet 30 dk, Aroma Terapi Masajı Kişi Başı 1 Adet 30 dk, 1 saatlik Özel Aile Banyosu, Aqua Munda SPA Merkezinde %15 indirim, Keyani Steakhouse'da %20 indirim. 2 Gecelik Balayı Paketi Bilgilendirmesi: (9 Eylül 2019 ile 27 Aralık 2019) tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen paket 15 Kasım ile 24 Kasım tarihleri arasında geçerli değildir. Balayı paketi kontenjanlarla sınırlıdır. Paket fiyatı 2 kişi için geçerlidir. Paketler başka bie paket ve aksiyonla birleştirilemez. Misafirlerin rezervasyonu saatinde bulunulmaması halinde masaj uygulaması yapılmış sayılmaktadır. Paket özel dönemlerde (bayram, yılbaşı, sömestr, resmi tatiller vs.) geçerli değildir.

  2019 Mutlu Pazar Paketi: Pazar Günü Deluxe Superior Odada konaklama, Pazar Akşamı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği, Pazartesi Sabahı Zengin Açık Büfe Kahvaltı, 16:30 -17:30 saatleri arasında Çay Saati, Ücretsiz İnternet Kullanımı, SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna, Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti sunulmaktadır. Mutlu Pazar Paketi 9 Eylül 2019 ile 27 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Mutlu pazar paketi kontenjanla sınırlıdır. Belirtilen paket 17 Kasım 2019 tarihinde geçerli değildir.  Paket fiyatları özel dönemlerde geçerli değildir. (Bayram, Sömestr, Resmi Tatil, Özel Gün vb.) Spa merkezinde bayanlara özel bölümde 5 yaş üstü erkek çocuk alınmamaktadır. Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez.

  2019 Konaklamalı Spa Paketleri

  -Premium Paket (Hafta içi 3 Gece): Kişi Başı 1 Adet Kese Köpük, Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 3 Gece Konaklama, Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği,16:30 -17:30 Saatleri Arasında Çay Saati, Ücretsiz İnternet Kullanımı, SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna, Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti.

  -Platinum Paket (Hafta içi 2 Gece): Kişi Başı 1 Adet Klasik Masaj 30 Dk. Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 2 Gece Konaklama, Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği, 16:30 -17:30 Saatleri Arasında Çay Saati, Ücretsiz İnternet Kullanımı, SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna, Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti.

  -Diamond Paket (Hafta içi 2 Gece): Kişi başı 1 adet Klasik Masaj 30 dk, Kişi Başı 1 Adet Kese Köpük, Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 2 Gece Konaklama, Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği, 16:30 -17:30 Saatleri Arasında Çay Saati, Ücretsiz İnternet Kullanımı, SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna, Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti.

  2019 Konaklamalı Spa Paketleri Bilgilendirmesi: Belirtilen paketler hafta içi yarım pansiyon deluxe superior odalar için geçerlidir. Paket fiyatları 9 Eylül 2019 – 27 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Konaklamalı Spa Paketleri kontenjanlarla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar 15 Kasım 2019 – 24 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli değildir. Paket fiyatları özel dönemlerde geçerli değildir. (Bayram, Resmi Tatil, Sömestr, Özel Gün vb.) Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez. Masaj rezervasyonu saatinde bulunulmaması halinde masaj uygulaması yapılmış sayılır. Spa merkezinde bayanlara özel bölümde 5 yaş üstü erkek çocuk alınmamaktadır. Çocuklar için herhangi bir masaj uygulaması yapılmaz. Misafirlerin girişten önce SPA rezervasyonlarını yaptırmaları gerekmektedir.

  * 24 Kasım Kampanyası; (24.11.2019)Pazar Günü Deluxe Superior Odada konaklama Pazar Akşamı Özel Açık Büfe Eğlence Programı Pazartesi Sabahı Zengin Açık Büfe Kahvaltı 16:00-17:00 saatleri arasında Çay Saati              Aqua Munda SPA Merkezinde %15 indirim Ücretsiz İnternet Kullanımı SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna,  Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti. Belirtilen detaylar 24 Kasım 2019 Pazar günü konaklamalarında geçerlidir. Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez

  * 2 Gecelik Balayı Paketi(1 Ocak 2020 – 30 Haziran 2020); Balayı (Honeymoon) Suitte 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama Zengin Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği Oda Süslemesi Odaya VİP Setup İlk Sabah Odaya Kahvaltı Keyani Steakhouse’da Bir Akşam Yemeği Özel Menü (İçecekler Hariç) Kese Köpük Uygulaması Kişi Başı 1 Adet 30 dk Aroma Terapi Masajı Kişi Başı 1 Adet 30 dk 1 saatlik Özel Aile Banyosu Aqua Munda SPA Merkezinde %15 indirim Keyani Steakhouse’da %20 indirim. Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez. Masaj rezervasyonu saatinde bulunulmaması halinde masaj uygulaması yapılmış sayılır. Paket fiyatları özel dönemlerde geçerli değildir. (Bayram, Yılbaşı, Sömestr, Resmi Tatiller vb.) 

  * 2020 Mutlu Pazar Paketi - Pazar Günü Konaklama;Pazar Günü Deluxe Superior Odada konaklama Pazar Akşamı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği Pazartesi Sabahı Zengin Açık Büfe Kahvaltı 16:00-17:00 saatleri arasında Çay Saati Ücretsiz İnternet Kullanımı SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna,  Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti. Pazar günü konaklamalarda geçerlidir. Paket fiyatları 1 Ocak 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Paket fiyatları özel dönemlerde geçerli değildir. (Bayram, Sömestr, Resmi Tatil, Özel Gün vb.). Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez

  * 2020 Konaklamalı Spa Paketleri ; Belirtilen paketler hafta içi yarım pansiyon deluxe superior odalar için geçerlidir. Paket fiyatları 1 Ocak 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Paket fiyatları özel dönemlerde geçerli değildir. (Bayram, Resmi Tatil, Sömestr, Özel Gün vb.) *Paketler başka bir paket ve aksiyonla birleştirilemez. *Masaj rezervasyonu saatinde bulunulmaması halinde masaj uygulaması yapılmış sayılır. Çocuklar için herhangi bir masaj uygulaması yapılmaz. Misafirlerin girişten önce SPA rezervasyonlarını yaptırmaları gerekmektedir

  Premium Paket (Hafta İçi 3 Gece); Kişi Başı 1 Adet Kese Köpük Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 3 Gece Konaklama Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği 16:00-17:00 Saatleri Arasında Çay Saati Ücretsiz İnternet Kullanımı SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna,  Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti

  * Platinum Paket (Hafta İçi 2 Gece); Kişi Başı 1 Adet Klasik Masaj 30 Dk. Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 2 Gece Konaklama Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği 16:00-17:00 Saatleri Arasında Çay Saati Ücretsiz İnternet Kullanımı SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna,  Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti

  * Diamond Paket (Hafta İçi 2 Gece); Kişi başı 1 adet Klasik Masaj 30 dk Kişi Başı 1 Adet Kese Köpük Çift Kişilik Deluxe Superior Odada Hafta İçi 2 Gece Konaklama Zengin Açık Büfe Kahvaltı Zengin Açık Büfe Akşam Yemeği 16:00-17:00 Saatleri Arasında Çay Saati Ücretsiz İnternet Kullanımı SPA Kullanımı (Termal Havuz, Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Buhar Odası, Tuz Odası, Sauna,  Kar Çeşmesi, Macera Duşları, Şok Duşları, Fitness Center) Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark Hizmeti .

  * Aile banyoları 09:00 ile 23:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup ücretlidir.

  * Tesis 2016 yılında hizmete açılmıştır. 9 adet misafir asansörü mevcuttur.

  * Tesiste alkol hizmeti mevcuttur.

  * Tesisin tüm alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

  * Tüm minibar ücretlidir. Minibar üzerindeki çay, kahve set-up ücretsizdir.

  * Spa merkezinde bayanlara özel bölümde 5 yaş üstü erkek çocuk alınmamaktadır.

  * Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

  * Tercih eden misafirler havuzlara haşema ile giriş yapabilmektedir.

  * Tesisin termal suyu kaynaktan çıkmaktadır.

  * Spa merkezinde alınan masaj, cilt bakımı, vücut bakımı, solaryum, hamam bakımları ve özel aile suitleri ekstra olarak ücretlendirilecektir.

  * Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

  Olanaklar

  Genel Özellikler
  • Bar (Ücretli)
  • Kablosuz İnternet
  • Kuru Temizleme (Ücretli)
  • Market (Ücretli)
  • SPA (Ücretli)
  • Berber & Kuaför (Ücretli)
  • Otopark
  • Çamaşırhane (Ücretli)
  • Toplantı Salonu (Ücretli)
  • Mescit
  • Bebek Arabası (Ücretli)
  • Kapalı Restaurant
  • Bay-Bayan Ayrı Hamam
  Aktivite/Spor
  • Billiards (Ücretli)
  • Bowling (Ücretli)
  • Dart
  • Hamam
  • Masaj (Ücretli)
  • Masa Tenisi
  • Sauna
  • Fitness
  • Mini Club
  • Buhar Odası
  • Sinema
  Havuz/Plaj
  • Kapalı Havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Açık Havuz
  • Su Kaydırağı
  • Termal Havuz
  • Kapalı Termal Havuz
  Talep Gönder